Hakkımızda

Mart İskele, 20 yıllık tecrübesini  ülkemizde de ciddiyetle üzerinde durulan İSG kurallarını sağlayabilen cephe ve hacim iskeleleri ihtiyacının karşılanması amacıyla hizmetine devam etmektedir.

TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standartlarına uygun olacak şekilde imalat, kiralama ve teknik destek çalışmalarını sürdürmektedir. İmalat sistemi mevcut yönetmeliklerle uyumlu olacak şekilde düzenlenmiş olup; bütün mamuller galvanizedir.

Geniş bir teknik altyapıya sahip olan firmamız, özellikle satış/kiralama öncesinde ciddi bir teknik hazırlık yapmaktadır. Sizin için gerekli olan iskele sisteminin projesini, hem İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetmeliklerine uygun, hem de en ekonomik şekilde çözümlemekte; böylelikle satın alma veya kiralama öncesinde uygunluk ve mali açıdan  %100 e yakın keşif hesabı çıkarılmaktadır. 

İskele projesinin kiralama veya satın almadan önce projenize uygun olarak hazırlanması şantiye ortamında bir çok faydayı beraberinde getirmektedir. 

  • Şantiye yönetiminin hazırlanmış iskele projesine göre, iskeleler şantiyeye ulaşmadan önce gerekli onayları zamanında alabilme şansına sahip olmasına,
  • İskele kurma-sökme firmalarının iskelenin binaya nasıl tatbik edileceğine dair bilgi sahibi olmasına,
  • Nakliye ve yatay-düşey taşımaların nasıl yapılacağının ve taşıma maliyet bedellerinin belirlenmesine 
  • İş akışı planlamasının yapılmasına ciddi bir katkı sağlayacaktır.


Mart İskele; gelişen teknolojiyi takip ederek ülkemizdeki ihtiyaçların doğru tespiti ve çözümleri için yüksek inovasyon kapasitesi ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı bir görev olarak benimsemiştir. 


Mart İskele Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak, bilgi birikimimizi, dinamik yapımızla birleştirerek;  değişen ve gelişen inşaat sektörünün vazgeçilmezi olmak için yola çıktık. 
Kaliteli-Ekonomik-Destekçi politikamızla,  size hizmet vermekten onur duyuyoruz.