İskele Satış

Güvenlikli Cephe İskelesi Sistemi, Flanşlı Kamalı İskele Sistemi, Mobil İskele Sistemi, Platform v.b. tüm iskele sistemlerine ait ihtiyaçları satılık olarak da tedarik etmekteyiz.

Devamı  

İskele Kiralama

Güvenlikli Cephe İskelesi Sistemi, Flanşlı Kamalı İskele Sistemi, Mobil İskele Sistemi, Platform v.b. tüm iskele sistemlerine ait ihtiyaçları kiralık olarak tedarik etmekteyiz.

Devamı  

CAD Ortamında Proje Çözümü

İskele kurulacak bina projelerinin AutoCAD ortamında temin edilmesi ile yapılacak imalata göre, cephe iskelesi veya hacim iskelesi olarak iskele plan ve görünüşlerinin hazırlayarak, iskele sistemlerine ait genel bilgilendirme belgelerini de içeren iskele

Devamı  

CAD Ortamında Statik Hesap

Cephe iskelesi sistemleri veya özel amaçlı olarak kullanılan iskele sistemlerinin performans veya kapasite tespiti olarak statik hesaplarının yapılması ile tespit edilebilir.

Devamı  

img

Flanşlı Kamalı İskele Sistemi

Flanşlı-Kamalı İskele Sistemi dikme ve yataylardan oluşmaktadır. Standart üretimde dikmeler ve yataylar Ø48-3 mm sanayi borularından üretilmektedir.

Devamı  

img

GÜVENLİKLİ İSKELE SİSTEMİ

İş Güvenliği ve Sağlığı Yönetmelikleri ile şantiyelerde kullanılması zorunlu hale gelen Güvenlikli İskele Sistemi, iş güvenliğini ön planda tutan, taşıma kapasitesi yüksek,

Devamı  

img

MOBİL İSKELE

Mobil İskele genellikle inşatların ince işleri aşamasında tavanlarda mekanik elektrik ve iç boya işlerinin, sıkça yer değiştirerek yapılmasını sağlayan pratik modüler bir sistemdir.

Devamı  

DENEYİM

1997'den beri iskele sektörünün içindeyiz.

EN İYİ HİZMET

Size en iyi hizmeti sunabilmek ayrıcalık değil, standardımızdır.

DİNAMİZM

Genç ve dinamik ekibimizle hizmetinizdeyiz.

HIZLI VE GÜVENİLİR

Tüm iskele ihtiyaçlarınız için en hızlı ve güvenilir çözümleri üretiyoruz.

GÜNCEL PROJELERİMİZ